وبلاگ مطالب مفید
آرشیو مطالب

درمان وسواس چیست؟

دوستان توجه داشته باشید که راه اصلی درمان بسیاری از وساوس مثل وسواس در نجس و پاکی و عبادات و وساوس فکری بی محلی کردن و ترتیب اثر ندادن به آن است اگر به همین توصیه ساده عمل کنید وسواس از بین می رود.بنده دلتان نباشید که به دلم ننشست ، دوباره آب بکشم ، دوباره  وضو بگیرم نه بنده خدا باشید خدا گفته به نظر من درسته. 

این مقدمه بود حالا سخنان گرانبهای استاد فاطمی نیا را درباره درمان وسواس از اینجا گوش کنید:

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.

دانلود سخنان استاد فاطمی نیا درباره درمان وسواس

 

سخنان استاد فاطمی نیا را می توانید در این وبلاگ بخوانید:

http://a-fateminiya.blogfa.com/


برچسب‌ها: درمان وسواس, راه درمان وسواس, درمان وسواس چیست, چگونه وسواس را درمان کنیم, راه های درمان وساوس, احکام فرد وسواسی, وظیفه وسواسی, درمان وسواسی, بیماری وسواس, سخنرانی درباره وسواس
[ جمعه بیستم مرداد 1391 ] [ 21:45 ] [ محب آل محمد (ص) ]

در شب قدر چه بخواهیم؟

از پیامبر اکرم صل الله علیه و اله پرسیدند در شب قدر چه بخواهیم ؟ ایشان فرمودند عافیت بخواهید.

آیت الله فاطمی نیا در توضیح این حدیث فرمودند: بیماری ضد عافیته ، داشتن فرزند نا صالح ضد عافیته ، داشتن قرض و گرفتاری ضد عافیته ، بی آبرویی ضد عافیته ، همسایه بد ضد عافیته ، هر چیز بدی ضد عافیته پس در عافیت خواستن همه چیز هست و بهترین دعا برای خود و دیگران در شب های قدر خواستن عافیت است.


برچسب‌ها: بهترین دعا در شب های قدر, اعمام شب قدر, دعای شب قدر, بهترین عمل در شب قدر, ذکر شب قدر, اذکار شب قدر, در شب قدر چه کار کنیم, در شب قدر چه دعایی بخوانیم
[ پنجشنبه نوزدهم مرداد 1391 ] [ 21:47 ] [ محب آل محمد (ص) ]

حکم آمپول زدن در ماه مبارک رمضان 


فتوای امام خمینی رضوان الله تعالی علیه:

آمپول های تقویتی و غذایی:

جایز نیست

آمپول های دارویی و درمانی:

جایز است


فتوای مقام معظم رهبری دام ظله العالی:

آمپول های تقویتی و غذایی:

جایز نیست

آمپول های دارویی و درمانی:

اگر در عضله باشد جایز است

اگر در رگ باشد به احتیاط واجب جایز نیست

[ دوشنبه نهم مرداد 1391 ] [ 16:3 ] [ محب آل محمد (ص) ]
آیا دادن صدقه به سادات یا گرفتن صدقه توسط سادات
حرام است؟

پاسخ این است که نه حرام نیست و اشکالی ندارد، اگثر افراد فکر می کنند که دادن صدقه به سادات محترم حرام و بعضی از سادات فقیر هم فکر می کنند گرفتن صدقه برایشان حرام است ، ریشه این تفکر هم بر می گردد به قسمتی از روضه اسرای واقعه عاشورا که گفته می شود کسی خواست تا تکه نانی به یکی از کودکان بدهد که حضرت زینب سلام الله علیها مانع می شوند و می فرمایند ما اولاد پیامبر هستیم و صدقه بر ما حرام است.

این مسئله باعث شده تا مردم فکر کنند صدقه دادن به سادات و گرفتن صدقه توسط سادات محترم حرام است، اما نکته این جاست آن صدقه ای بر سادات حرام است زکات است ، و آن نانی که آن زن می خواسته به یکی از اسرا بدهد زکات بوده است. پس دادن صدقه به سادات فقیر و گرفتن صدقه توسط سادات حرام نیست، اما باید توجه داشت که رسیدگی به فقیران (فقیر فرد آبرو داری است که به اندازه نیاز زندگی اش درآمد نداشته باشد و با گدا تفاوت دارد)که باید با نهایت احترام انجام شود مخصوصا اگر سید هم باشند.

برچسب‌ها: دادن صدقه به سادات, آیا دادن صدقه به سادات حرام است, آیا میشود به سادات صدقه داد, صدقه به سادات
[ پنجشنبه پنجم مرداد 1391 ] [ 1:36 ] [ محب آل محمد (ص) ]
مژدگانی این مطلب را بخوانید شاید شما هم سید باشید

در این پست خبر خوشی را را به بسیاری از محبین اهل بیت علیهم السلام میدهیم و آن این است که اگر مادرتان هم سید باشد شما سید هستید و هیچ فرقی بین شما با کسی که پدرش سید است نیست.
در بین عوام این تفکر وجود دارد که فقط کسی که پدرش سید است سید می شود اما این تفکر غلط است علما می گویند هیچ تفاوتی وجود ندارد اگر مادر کسی هم سید باشد او سید است.
تمام کسانی که در بین اجدادشان یکی ار مادران گذشته اشان سید بوده است با حضرت فاطمه سلام الله علیها محرم می شوند و این خود سید بودنشان را اثبات می کند. همچنین اگر پیامبر اکرم صل الله علیه و آله در قید حیات بودند نمی توانستند با دختر این افراد ازدواج کنند.

این مطلب را کسانی چون آیت الله فاطمی نیا و حاج آقای قرائتی تصریح کرده اند.

در اینجا قسمتی از مناظره امام کاظم صلوات الله علیه و روحی له الفداء را با هارون لعنت الله علیه را که ثابت کنند انتقال سیادت از طرف مادر و غلط بودن تفکر شایع است را می آوریم.

هارون علیه العنه: چرا شما اجازه مي دهيد مردم شما را به پيامبر نسبت بدهند و بگويند:فرزندان رسول خدا در صورتيکه شما فرزندان علي هستيد،زيرا هر کس به پدر خود نسبت داده مي شود (نه به مادر) و پيامبر جد مادري شماست.

امام کاظم (ع):اگر پيامبر زنده شده و از دختر تو خواستگاري کند،به او مي دهي؟

هارون:سبحان الله،چرا ندهم،بلکه در آنصورت بر عرب و عجم و قريش،افتخار هم خواهم کرد.

امام کاظم (ع):اما اگر پيامبر زنده شود از دختر من خواستگاري نخواهد کرد و منهم نخواهم داد.

هارون-چرا؟

امام کاظم (ع):چون او پدر من است (و لو از طرف مادر) ولي پدر تو نيست.(پس مي توانم خود را فرزند رسول خدا بدانم)

هارون:پس چرا شما خود را ذريه ي رسول خدا مي دانيد و حال آنکه ذريه از سوي پسر است نه از سوي دختر.

امام کاظم (ع):مرا از پاسخ اين پرسش معاف دار.

هارون-نه،بايد پاسخ بفرماييد و از قرآن دليل بياوريد...

امام کاظم (ع):«...و من ذريته داود و سليمان و ايوب و يوسف و موسي و هارون و کذلک نجزي المحسنين و زکريا و يحيي و عيسي...»

اکنون مي پرسم:عيسي که در اين آيه ذريه ي ابراهيم به شمار آمده،آيا از سوي پدر به او منصوب است يا از سوي مادر؟

هارون:به نص قرآن،عيسي پدر نداشته است.

امام-پس از سوي مادر،ذريه ناميده شده است،ما نيز از سوي مادرمان فاطمه-درود خدا بر او-ذريه ي پيامبر محسوب مي شويم.

آيا آيه ي ديگر بخوانم؟

هارون:بخوانيد!امام-آيه ي مباهله را مي خوانم: «فمن حاجک فيه من بعد ما جائک من العلم فقل تعالوا ندع ابنائنا و ابنائکم و نسائنا و نسائکم و انفسنا و انفسکم ثم نبتهل فنجعل لعنة الله علي الکاذبين (36) »هيچکس ادعا نکرده است که پيامبر در مباهله با نصاراي نجران جز علي و فاطمه و حسن و حسين،کس ديگري را براي مباهله با خود برده باشد پس مصداق ابنائنا (پسرانمان را) در آيه ي مزبور،حسن و حسين-درود خدا بر آن هر دوان-هستند،با اينکه آنها از سوي مادر به پيامبر منسوبند و فرزندان دختر آن گرامي اند.


در پایان اگر شما هم سید هستید و از این خبر حوشحال شدید چهارده صلوات هدیه به مادرتان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بفرستید.

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
 

برچسب‌ها: سید به چه کسی گفته میشود, سید کیست, چه کسانی سید هستند, سید به چه کسی گفته می شود, سادات, سید, چه کسی است, به کی میگن
[ پنجشنبه پنجم مرداد 1391 ] [ 1:35 ] [ محب آل محمد (ص) ]
 نیت چیست؟

آیا گفتن یا گذراندن نیت از قلب لازم است؟


همان طور که می دانید انجام اکثر کارهای دینی مثل نماز ، روزه ،وضو و غسل احتیاج به نیت دارد ، ولی این نیت به چه معناست؟ آیا احتاج است که نیت را بر زبان بیاوریم یا حتی بر قلب خودمان بگذرانیم؟

تعریف نیت:

نیت قصد انجام عمل است، به این صورت که قصد داشته باشد برای قرب به خدا نماز صبح بخواند یه وضو بگیرد، مثلا وقتی که اذان صبح را می گویند شما پا می شوید و وضو می گیرید و آماده می شوید برای خواندن نماز ،خوب قصد شما از این برخاستن و وضو گرفتن و آماده شدن چیست؟ قصد شما غیر از خواندن نمازصبح برای انجام فرمان الهی است؟ نه ، این همان نیت است و دیگر لازم نیست شما قبل از وارد شدن در نماز بگویید مثلا دو رکعت نماز صبح می خوانم قربتا الی الله ، حتی گذراندن از قلب هم لازم نیست. یا مثلا همین که شما به قصد غسل جنابت برای انجام فرمان الهی زیر دوش می روید همین نیت است و احتیاج به گفتن و گذراندن از قلب ندارد. 

به عبارت دیگر نیت یعنی اینکه اگر در حین نماز یا کار دیگر مانند غسل از شما بپرسند دارید چه کار می کنید بدانید ، مثلا بگویید دارم نماز صبح می خوانم یا دارم غسل جنابت می کنم. نیت همین است.

پس نیت چیزی جز قصد عمل نسیت.

این را هم بدانید که انسان می تواند در هر جایی و هر زمانی برای تقرب به خدا و ارتباط با خدا هر اندازه که بخواهد نماز بخواند و هیچ مانعی ندارد خیلی هم خوب است و بسیار ثواب دارد. البته باز هم احتمالا عده ای می پرسند نیتش باید چه باشه ؟ همان طور که گفته شد نیت همان قصد عمل است ، به چه قصدی می خواهید دو رکعت نماز بخوانید ، برای نزدیک شدن به خدا این همان نیت است. گفتن و گذراندن از قلب هم نمی خواهد.

یا مثلا می گویند فلان نماز در روایت آمده است بخوانید بازمی پرسند نیتش چه باشد؟ نیت شما می شود خواندن نمازی که در فلان روایت آمده است ، گفتن و گذراندن از قلب هم نمی خواهد.

موفق باشید.   
 
[ سه شنبه سوم مرداد 1391 ] [ 16:25 ] [ محب آل محمد (ص) ]
مطلب مفید 20: چگونه دختران 9 ساله در فصل تابستان
روزه بگیرند؟

روشی برای روزه گرقتن دختران تازه به سن تکلیف رسیده در روز های تابستان.

با این روش کسانی که تازه به سن تکلیف رسیده اند می توانند به راحتی روزه بگیرند، به این صورت که با توجه به کوتاه بودن شب های تابستان تا سحر بیدار بمانند ، در موقع سحر هم حتی الامکان سحری مقوی ای بخورند و  بخوابند، چون که شب بیدار بوده اند، در روز تا بعد از ظهر می خوابند و وقتبی بیدار می شوند پنج شش ساعت بیشتر تا افطار نمانده است، در روز هم فعالیت سنگینی انجام ندهند و بیشتر در خانه باشند.

امتحان کنید.موفق باشید.
[ سه شنبه سوم مرداد 1391 ] [ 15:35 ] [ محب آل محمد (ص) ]

 مقاله ای علمی درباره اثرات سوء خودارضائی روی بدن خودارضائی باعث انزال زودرس می شود

مثال زمين كشاورزي، درخت ليمو، و رسيدن دانه هاي ليمو رادر ذهن مجسم كنيد. اگر اولين برداشت پيش از رسيدن كامل ميوه ها باشد، و كشاورز ميوه هاي نارس را از درخت بچيند، عمر درخت كم شده، و توانايي باروري آن نيز به شدت كاهش پيدا ميكند. اين امر در مورد حيوانات نيز صدق ميكند به همين دليل هم هست كه دامپزشكان اهميت بسيار زيادي براي اين امر قائل هستند. بايد بدانيد كه مطلب فوق در مورد انسان ها نيز صحت پيدا مي كند.

اگر آقایون شروع کنند به برقرای روابط زیاد جنسی با افراد مختلف، و یا پیش از رسیدن به سن 21 سالگی، خود ارضایی را تجربه کرده باشند -یعنی زمانی که اسپرم ها به بلوغ کامل نرسیده اند- این امر خلل جبران ناپذیری را به قوای جنسی شان وارد می کند و بعدها عواقبی را در زندگی جنسی شان به وجود خواهد آورد. 

ذکر این نکته به این منظور نیست که بعد از 21 سالگی خودارضایی مشکلی ندارد بلکه منظور عوارض قبل از این سن است، که حتما در سنین بالا تر هم این مسئله بروز مشکل خواهد کرد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد، زیرا در اسلام این کار به طور کلی حرام میباشد .

زمانی که مرکز فعالیت های جنسی به دلیل وجود مزاحمت هایی نظیر خود ارضایی و یا آزار و اذیت های جنسی نتواند به درستی رشد پیدا کند، اندوخته قوای جنسی از سن 35 سالگی به بعد رو به تحلیل می رود و این مورد نه تنها تاثیر نامطلوبی بر روی دستگاه تناسلی می گذارد بلکه عملکرد کلیه سیستم های بدن را نیز تحت الشعاع قرار می دهد: دستگاه هاظمه، گردش خون، عملکرد غدد مترشحه، سیستم عصبی و ...

این افراد به سرعت از سن 35 سالگی به بعد شاهد فرایند سالخورده شدن خواهند بود. خیلی زودتر از حالت طبیعی توانایی هایشان را از دست می دهند و متاسفانه خیلی سریع روانه گورستان خواهند شد. در چنین شرایطی ارگان های جنسیشان نیز دچار اختلالات مختلفی شده و انواع بیماری های گوناگون جنسی به همراه بیماری هایی نظیر اختلال سیستم عصبی و دگرگونی سیستم سمپاتیک و پاراسمپاتیک و غدد درون ریز می شوند.

خودارضایی که از جمله نقص های فردی به شمار می رود، سبب ایجاد تصورات شهوانی در ذهن فرد می شود. در دراز مدت فرد عدم تمایل جنسی نسبت به جنس مخالف خود را پیدا می کند، از نظر ذهنی خسته می شود، و دچار ناتوانی های جنسی خواهد شد.

ساموئل اون ویر در بخش 9 کتاب خود با عنوان "ازدواج موفق" اینطور می نویسد که: "تصورات جنسی و تخیلات شهوانی سبب ایجاد ضعف جنسی و ذهنی می شوند. شاید در نگاه اول اینگونه افراد نرمال به نظر برسند و مانند افراد عادی تحریک پذیر باشند، اما زمانی که می خواهند با طرف مقابل ارتباط برقرا کنند و خواسته های او را براورده سازند، به سرعت ارضا می شوند، آلت تناسلی به حالت اولیه باز می گردد، در بدترین حالت ممکن قرار می گیرند، و دچار ناامیدی و افسردگی می شوند. آنها در توهمات جنسی خودشان را غرق کرده اند که این توهمات هیچ ارتباط و یا شباهتی به دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل هنگامیکه در شرایط طبیعی قرار می گیرند، نمی توانند از خود واکنش مناسب نشان داده و شکست می خورند. "ضعف جنسی-ذهنی ترسناک ترین تراژدی است که می تواند برای هر زن و یا مرد با احساس و با منطقی اتفاق بیفتد."

زمانیکه یک فرد جوان دست به خود ارضایی می زند، بازه زمانی، برای او هیچ اهمیتی ندارد و ترجیح می دهد که هر چه سریعتر خود را تخلیه کند. در علم روانشناسی این امر نهایتاً منجر به بروز عارضه ی انزال زودرس در فرد می شود. علاوه بر این، استمناء سبب انبساط عضلات اسفنکتر می شود که این عامل به نوبه ی خود موجبات انزال زودرس را بیش از پیش فراهم خواهد آورد.

از سوی دیگر نباید از این امر غافل شد که "ملاتونین" هورمون بی چون و چرای جوانی است. فرایند سالخوردگی مستقیماً به ترشح این هورمون در بدن بستگی دارد. این هورمون در زمان جوانی به وفور در بدن ترشح می شود و از سن 25 سالگی به بعد ترشح آن در بدن کاهش پیدا می کند. خود ارضایی، به ویژه در زمان جوانی، باعث از دست رفتن میزان بسیار زیادی ملاتونین در بدن می شود. این امر غده ی کاجی شکلی که در بدن ملاتونین ترشح می کند را ضعیف کرده، خاصیت مغناطیسی موجود در این غده را کاهش می دهد و بطور کلی سبب کاهش طول عمر آن می گردد.

روابط جنسی نامشروع با افراد متعدد نه تنها از نظر فیزیکی مضرات بیشماری را در بردارد، بلکه از نظر دینی حرام است و می تواند از نظر روحی و ذهنی نیز بر روی افرادی که این کار ار انجام میدهند، تاثیرات نامطلوبی بگذارد. افرادی که در مکالمات محرک جنسی شرکت میکنند، کسانی که به خواندن مجلات محرک جنسی معتاد هستند، و کسانی که به تماشای فیلم های ضد اخلاقی جنسی گرایش دارند، مبحث ظریف و مطبوع رابطه جنسی را به صورت وحشیانه، به دور از انسانیت، و تنها با رضایت ذهنی با نکبت و بدبختی همراه می سازند. مثال زمين كشاورزي، درخت ليمو، و رسيدن دانه هاي ليمو رادر ذهن مجسم كنيد. اگر اولين برداشت پيش از رسيدن كامل ميوه ها باشد، و كشاورز ميوه هاي نارس را از درخت بچيند، عمر درخت كم شده، و توانايي باروري آن نيز به شدت كاهش پيدا ميكند. اين امر در مورد حيوانات نيز صدق ميكند به همين دليل هم هست كه دامپزشكان اهميت بسيار زيادي براي اين امر قائل هستند. بايد بدانيد كه مطلب فوق در مورد انسان ها نيز صحت پيدا مي كند. 

اگر آقایون شروع کنند به برقرای روابط زیاد جنسی با افراد مختلف، و یا پیش از رسیدن به سن 21 سالگی، خود ارضایی را تجربه کرده باشند -یعنی زمانی که اسپرم ها به بلوغ کامل نرسیده اند- این امر خلل جبران ناپذیری را به قوای جنسی شان وارد می کند و بعدها عواقبی را در زندگی جنسی شان به وجود خواهد آورد.

ذکر این نکته به این منظور نیست که بعد از 21 سالگی خودارضایی مشکلی ندارد بلکه منظور عوارض قبل از این سن است، که حتما در سنین بالا تر هم این مسئله بروز مشکل خواهد کرد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد، زیرا در اسلام این کار به طور کلی حرام میباشد .

زمانی که مرکز فعالیت های جنسی به دلیل وجود مزاحمت هایی نظیر خود ارضایی و یا آزار و اذیت های جنسی نتواند به درستی رشد پیدا کند، اندوخته قوای جنسی از سن 35 سالگی به بعد رو به تحلیل می رود و این مورد نه تنها تاثیر نامطلوبی بر روی دستگاه تناسلی می گذارد بلکه عملکرد کلیه سیستم های بدن را نیز تحت الشعاع قرار می دهد: دستگاه هاظمه، گردش خون، عملکرد غدد مترشحه، سیستم عصبی و ...

این افراد به سرعت از سن 35 سالگی به بعد شاهد فرایند سالخورده شدن خواهند بود. خیلی زودتر از حالت طبیعی توانایی هایشان را از دست می دهند و متاسفانه خیلی سریع روانه گورستان خواهند شد. در چنین شرایطی ارگان های جنسیشان نیز دچار اختلالات مختلفی شده و انواع بیماری های گوناگون جنسی به همراه بیماری هایی نظیر اختلال سیستم عصبی و دگرگونی سیستم سمپاتیک و پاراسمپاتیک و غدد درون ریز می شوند.

خودارضایی که از جمله نقص های فردی به شمار می رود، سبب ایجاد تصورات شهوانی در ذهن فرد می شود. در دراز مدت فرد عدم تمایل جنسی نسبت به جنس مخالف خود را پیدا می کند، از نظر ذهنی خسته می شود، و دچار ناتوانی های جنسی خواهد شد.

ساموئل اون ویر در بخش 9 کتاب خود با عنوان "ازدواج موفق" اینطور می نویسد که: "تصورات جنسی و تخیلات شهوانی سبب ایجاد ضعف جنسی و ذهنی می شوند. شاید در نگاه اول اینگونه افراد نرمال به نظر برسند و مانند افراد عادی تحریک پذیر باشند، اما زمانی که می خواهند با طرف مقابل ارتباط برقرا کنند و خواسته های او را براورده سازند، به سرعت ارضا می شوند، آلت تناسلی به حالت اولیه باز می گردد، در بدترین حالت ممکن قرار می گیرند، و دچار ناامیدی و افسردگی می شوند. آنها در توهمات جنسی خودشان را غرق کرده اند که این توهمات هیچ ارتباط و یا شباهتی به دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل هنگامیکه در شرایط طبیعی قرار می گیرند، نمی توانند از خود واکنش مناسب نشان داده و شکست می خورند. "ضعف جنسی-ذهنی ترسناک ترین تراژدی است که می تواند برای هر زن و یا مرد با احساس و با منطقی اتفاق بیفتد."

زمانیکه یک فرد جوان دست به خود ارضایی می زند، بازه زمانی، برای او هیچ اهمیتی ندارد و ترجیح می دهد که هر چه سریعتر خود را تخلیه کند. در علم روانشناسی این امر نهایتاً منجر به بروز عارضه ی انزال زودرس در فرد می شود. علاوه بر این، استمناء سبب انبساط عضلات اسفنکتر می شود که این عامل به نوبه ی خود موجبات انزال زودرس را بیش از پیش فراهم خواهد آورد.

از سوی دیگر نباید از این امر غافل شد که "ملاتونین" هورمون بی چون و چرای جوانی است. فرایند سالخوردگی مستقیماً به ترشح این هورمون در بدن بستگی دارد. این هورمون در زمان جوانی به وفور در بدن ترشح می شود و از سن 25 سالگی به بعد ترشح آن در بدن کاهش پیدا می کند. خود ارضایی، به ویژه در زمان جوانی، باعث از دست رفتن میزان بسیار زیادی ملاتونین در بدن می شود. این امر غده ی کاجی شکلی که در بدن ملاتونین ترشح می کند را ضعیف کرده، خاصیت مغناطیسی موجود در این غده را کاهش می دهد و بطور کلی سبب کاهش طول عمر آن می گردد.

روابط جنسی نامشروع با افراد متعدد نه تنها از نظر فیزیکی مضرات بیشماری را در بردارد، بلکه از نظر دینی حرام است و می تواند از نظر روحی و ذهنی نیز بر روی افرادی که این کار ار انجام میدهند، تاثیرات نامطلوبی بگذارد. افرادی که در مکالمات محرک جنسی شرکت میکنند، کسانی که به خواندن مجلات محرک جنسی معتاد هستند، و کسانی که به تماشای فیلم های ضد اخلاقی جنسی گرایش دارند، مبحث ظریف و مطبوع رابطه جنسی را به صورت وحشیانه، به دور از انسانیت، و تنها با رضایت ذهنی با نکبت و بدبختی همراه می سازند.  

منبع:سایت مردمان

متن کامل مقاله: http://www.mardoman.net/health/mast/

-------------------------

چند نکته:

۱-مهمترین علت انزال زودرس خودارضائی است اما متاسفانه در بسیاری ار مقاله های مربوط به انزال زودرس حتی جزو عوامل این مشکل هم نام برده هم نمی شود! 

۲-طب امروزی قادر به درمان این مشکل نیست و فقط به  صورت موقتی با استفاده از دارو می تواند این مشکل را کنترل کند اما پزشکان طب سنتی می گوییندمی توانند این مشکل برطرف کنند.

۳-در بسیاری از مقاله های مربوط به انزال زودرس بهترین راه را برای حل این مشکل ، رفتار درمانی معرفی می کنند به این صورت که فرد تا آستانه انزال پیش برود ولی قبل از رسیدن به انزال رابطه را متوقف کند و دوباره شروع کند و این کار را چندین مرتبه تکرار کند ، این توصیه غلط است، این کار فشار زیادی رو بدن می آورد و بسیار ضرر دارد ، مخصوصا اگر فردی به این شکل خود ارضائی کند آسیب های غیر قابل جبرانی به مغز و بدنش وارد می شود، این هشدار را جدی بگیرید قبل از این که بیمار شوید.

۴-اصلی ترین راه ترک خودارضائی ازدواج است، کسانی که می خواهند این گناه را ترک کنند ، به فکر ازدواج باشند.

۵-کسی که اگر ازدواج نکند ترس افتادن به گناه را دارد برایش واجب است که ازدواج کند ، از نظر دینی هم سن ازدواج بعد از بلوغ است، همان وقتی که انسان احتیاج به ازدواج دارد. دین اسلام دین منطق است.

۶-راه حل تمام مشکلات ما مخصوصا در زمینه جوانان ازدواج و مسائل جنسی عمل به تمامی دستورات و توصیه های دین در این زمینه است.  مطمئن باشید دنیا به همه احکام اسلام می رسد اما بعد از پرداختن هزینه های زیاد. 

    
برچسب‌ها: اثرات, مضرات, خود ارضائی, خود ارضایی, استمنا
[ دوشنبه دوم مرداد 1391 ] [ 16:1 ] [ محب آل محمد (ص) ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ قصد دارد تا مطالب مفید را با محوریت موضوعات دینی و معارفی جمع آوری کرده و در اختیار عموم قرار دهد.
شما هم می توانید مطالب مفید خود را برای اضافه شدن به وبلاگ برای ما بفرستید.
جستجوگر


در اين وبلاگ
در كل اينترنت

امکانات وب